فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی

هتل عجیب 700.000 ساعته، اقامتگاهی که مثل هیچ جای دیگر نیست!

در دنیایی که بسیار کوچک است، آیا روش جدیدی برای سفر، کاوش و کشف یک مقصد جدید وجود دارد؟ تمامی سفرها کلیشه‌ای نیستند، بله! یک روشی جدید برای دست‌یابی به روح عالی سفر و کاوش در مقصدهای متنوع وجود دارد. ما به طور متوسط 700000 ساعت را بر روی زمین می‌گذرانیم. این زمان خیلی ارزشمندتر از آن است که اجازه دهید فقط بگذرد. به همین دلیل هتل 700.000 ساعته برای یک تجربه جدید سفر ایجاد شده است، هتلی که مانند هیچ هتل دیگری نیست و هدف آن تنها ایجاد فراموش نشدنی‌ترین خاطرات است.

بنیانگذار هتل 700000 ساعته میگوید جهان ما برای داشتن سفرهایی بی‌نظیر بسیار غنی است. مکان‌های مختلف زیادی برای کشف وجود دارد، بسیاری از هیجانات را می‌توان تجربه کرد، بنابراین فرهنگ‌های متنوعی نیز برای کشف وجود دارند. ما مسئول ساعت‌ها، برخوردها و سفرهایمان هستیم."

در هتل 70000000 ساعته، اولین هتل شگفت‌انگیز در جهان، این تیم راهی سفر اکتشافی می‌شوند و هر شش ماه یکبار پذیرای میهمانان در یک کشور جدید می‌باشند تا یک فرهنگ جدید، یک منظره جدید، یک رویای جدید را به زندگی بیاورند.

می‌توانید خانه‌های خصوصی منحصر به فرد، معتبر  و متنوع‌تر از آنهایی که به انجا میآیند را انتخاب کنید،  که گاهی اوقات در یک مکان واحد و گاهی سازمان یافته در اطراف یک برنامه سفر می‌باشند. این تجربه سفر جدید به همراه مدیر هتل تیری تیسیر شگفت‌انگیز، کسی که 15 سال چادرنشینی را پشت میسونز دس لوئیز تجربه کرده است، فقط برای میهمانان هتل و فقط در طول بازدید کوتاه در هر مقصد در دسترس است. هدف این سفر فراتر از رسیدن به یک مقصد جدید است و برای ترغیب مهمانان برای ارتباط مجدد با عناصر اساسی سفر: تحول، بازتاب خواسته‌های شخصی و کشف مجدد شگفتی لحظه‌های منحصر به فرد است.

تفریح کردن با رپرتوارهای مسافرتی (کلیه‌ی روش‌ها و ترفندها و ابزار و غیره‌ی رشته‌ی بخصوصی از دانش یا فرد بخصوص)، نمادهای مسافرتی مانند چمدان‌های بزرگ، چادرها و سفرهای دوردست درون مرزی و مقاصد تعیین شده توسط این تیم بسیار هیجان‌انگیز و دیدنی است.

در شمال برزیل می‌توانید یکی از زیباترین مکان‌های روی زمین را پیدا کنید: پارک ملی لینسویز ماراینسیز

 

شبکه های اجتماعی: