فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی فان هالیدی

در این اقامتگاه فیل‌ ها بجای خروس ها وظیفه بیدار کردنتان را دارند

اگر شما نیز به دنبال روشی منحصر به فرد برای تعامل با طبیعت در طول تعطیلات هستید، این مطلب دقیقا برای شماست. اقامتگاه تفریحی «آنانتارا گلدن تریکت» (‏مثلث طلایی)‏ به مهمانان این فرصت را می‌دهد که شب را با فیل‌هایی بگذرانند که در حال قدم زدن هستند. به لطف کلبه های جنگلی شفاف، بازدید کنندگان می‌توانند فیل ها را در محیط طبیعی زندگیشان ببینند.

این حباب‌های جنگلی که با تکنولوژی پلی استر ساخته شده‌اند، مانند چشمانی روشن رو به آسمان هستند. این اتاقک‌های خوش آب و هوا که در ارتفاع حدودا 70 متری قرار دارند، بهترین مکان برای تماشای آسمان هستند. هر حباب شامل یک اتاق‌خواب و فضای نشمین همراه با تختی پادشاهی، یک حمام و روشویی است. مهمان‌ها همچنین می‌توانند از تمام امکانات رفاهی کمپ فیل‌ها که بر روی تپه‌ای مشرف به رودخانه‌های مکونگ و رواک قرار گرفته‌ است، لذت ببرند.

 اقامت در دل حیات وحش تجربه‌ای نوآورانه است که تنها کمپ فیل‌ها در چیانگ برای شما فراهم می‌کند. این کمپ به ۲۲ فیل که در آنجا زندگی می‌کنند و همچنین به مربیان محلی که از آن‌ها مراقبت می‌کنند، کمک می‌کند. فیل‌های این منطقه تفریحی همگی از خیابان‌های شهرهای تایلند نجات داده شده‌اند و به آن‌ها این فرصت داده شده ‌است که در زیستگاه‌های طبیعی خود زندگی کنند.کمپ فیل‌ها همچنین یک مرکز تحقیقاتی در مورد استفاده از فیل‌ها در درمان کودکان اوتیسمی دارد، آن ها خدمات خود را در حفاظت از جنگل نیز گسترش خواهند داد و نوآوری هایی در این زمینه خواهند داشت

. مسئولین کمپ فیل‌ها امیدوارند این کمپ بتواند، به مردم بیازمود که چگونه به شیوه‌ای غیر تهاجمی با فیل‌ها ارتباط بگیرند. مهمان ها در هتل «آنانتارا گلدن» می‌توانند تجربه شب ماندن در جنگل را نیز بصورت گزینه اضافی خریداری کنند و صبح به هتل بازگردند. نرخ هر شب از ۱۷۷۰۰ بات تایلندی (‏حدود 8 میلیون تومان – بهمن 1398) ‏برای دو نفر شروع شده و شامل یک شام خوش‌مزه نیز می‌شود. مینی بار، سرویس غذای ۲۴ ساعته و امکانات چای و قهوه در اختیار مهمان است.

شبکه های اجتماعی: